selktivní volba pro CB

Problematika servisu radiostanic CB.

selktivní volba pro CB

Příspěvekod ZaK » úte 14. čer 2011 21:56:24

Zdravím lidi.
Řeším zástavbu selektivní volby do ALL 296, ale narazil jsem na problém. Kde ji vůbec sehnat. Tak nějak jsem zběžně pátral po netu, ale bohužel v žádném e-shopu jsem ji nenašel. Měl bych zájem nejspíš o UniREX, nebo SuperREX, ale pokud by se mi ji nepovedlo sehnat, vzal bych i jinou . Podmínkou je aby uměla roggerbeep, měla aspoň dvě volitelné čísla a byla interní v smd provedení a s takovou velikostí tišťáku, aby šla eventuelně implantovat i do ručky.
Někdo nějaký nápad :?:
ZaK
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. kvě 2011 20:37:55

Re: selktivní volba pro CB

Příspěvekod Martin Karnet » čtv 30. čer 2011 6:28:33

Sehnat dneska selektivku bude problem. Noveho asi uz nic nesezenes, maximalne popatrat nekde po netu, popripadne skus napsat nasemu technikovi na servis@radiopoint.cz treba ti poradi ;)
Martin Karnet
Administrátor
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 13. bře 2009 23:03:27

Re: tti 770

Příspěvekod miras1 » pát 01. črc 2011 12:45:36

Dobrý den navíte někdo jak nastavit citlivost anteny a mikrofonu aby to bylo optimální vučí SQ.Díky miras
miras1
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. čer 2011 12:56:50

Re: tti 770

Příspěvekod Martin Karnet » stř 20. črc 2011 11:23:04

miras1 píše:Dobrý den navíte někdo jak nastavit citlivost anteny a mikrofonu aby to bylo optimální vučí SQ.Díky miras

Co se tyce MIC gain tak ten urcite naplno.
Pokud chces slyset vechno a vsechny a mit co nejvetsi dosah, tak urcite RF gain taky naplno. Kdyz jedete treba dva za sebou a nepotrebujete se slyset na velkou vzdalenost tak si RF gain muzes stahnout treba do pulky, budes slyset jen na par kilometru a nebudou te otravovat ruseni....
Martin Karnet
Administrátor
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 13. bře 2009 23:03:27


Zpět na Radiostanice CB

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron